Po kilku tygodniach pracy nad stroną internetową czasopisma kwartalnego Abyssos, mamy przyjemność poinformować, że zaczynamy. Rozpoczynamy skromnie, po koleżeńsku bym powiedział.

Zamysł na czasopismo powstał na początku wiosny roku pańskiego 2015 (może jeszcze szybciej?). Paweł Ofiarski prawdopodobnie nie pamięta, jak rozmawiał ze mną w znakomitym pubie Stock Tavern na temat takiej koncepcji. Pomimo luk w pamięci jednej i drugiej strony, udało mi się zebrać debiutujących pisarzy (sam zresztą debiutuję!) w jednym miejscu z nadzieją, że pojawi się nas więcej. Taki też obraliśmy kierunek w Abyssos. 

Znaczy się, spyta ktoś ciekawski, jaki mosterdzieju?

Abyssos, w założeniu, ma być miejscem, w którym początkujący pisarze, wierszokleci, publicyści et cetera, mają dostęp do opublikowania swoich poczynań. Raz na kwartał (a może i częściej) opublikujemy kilka z wybranych tekstów na łamach czasopisma. Będzie ono dostępne zarówno w wersji na smartfony i tablety (póki co Sklep Play) oraz w internecie w postaci prostego pliku PDF. Dla lepszej nawigacji po portalu uruchomiliśmy kategorie, dzięki którym szanowny Czytelnik, będzie mógł znaleźć tekst na każdy z rodzai nastrojów.

Tyle na początek. Miłej lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.