Z drobnymi opóźnieniami doczekaliśmy się trzeciego numeru Abyssos.

Najnowszy numer czasopisma po raz kolejny otwiera poezja Patryka Szymczaka. Do, chciałoby się rzec, naszego nadwornego wierszoklety dołączyła Jagoda Niemczycka z dwoma utworami, które winny być okraszone muzyczną składanką skompilowaną przez Quievę Kujdową.

Do tego stałe elementy Abyssos czyli kolejne odcinki opowiadań Po drugiej stronie lustra Michała J. Sobocińskiego oraz Baśń o człowieku, Bartosza Halika. Ponadto Czytelnik będzie miał okazję z zapoznaniem się z dwoma opowiadaniami Hiperestezja, Kajetana Woźnikowskiego oraz Ostatni dzień ostatniej ery, Sonii Milik.  W numerze znajdziemy również kolejne wątki rodzącego się systemu fabularnego Horyzont, autorstwa Krzysztofa „Vitaliusa” Pawłowskiego.

Czytelnik będzie miał również sposobność do przybliżenia sobie elementów kultury japońskiej, zaproponowanej przez P.R Ofiarskiego w artykule Filmy…animacje fantasy w Japonii a także poznać przekrój poglądów na sprawy teraźniejsze w felietonie Nic o nas bez nas. Uwierzmy to, autorstwa Landmine.

Jak zwykle proponujemy szanownym Czytelnikom dwa rodzaje odsłony Abyssos. Pod zamieszczonymi niżej linkami znajdziecie nowy numer w formacie .pdf lub .epub. Za skład odpowiedzialna jest Bananowa Krowa z Karolem Kolbą na czele.

Życzymy przyjemnej lektury!

Pobierz PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.