W ostatnich dniach pojawił się pełny program Fornostu. Jako, że jest to konwent larpowy, w tym roku niemal każdego dnia uczestnicy będą mogli wcielić się w przeróżne postacie. Program jednak jest nastawiony na dużą różnorodność, do wyboru są larpy poważne, polityczne oraz nastawione przede wszystkim na lekką rozrywkę i zabawę, z dużą dawką dobrego humoru. Każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, czy zawsze marzył o tym, żeby zostać kapitanem pirackiego statku, czy wysoko postawionym przedstawicielem frakcji różnych galaktyk.

Wszystko dzieje się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, czyli jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, co dodaje całemu konwentowi dużo uroku. Pozytywne wrażenia gwarantuje zwłaszcza fakt, że ostatnio wiele osób zainwestowało mnóstwo czasu na udoskonalenie lokacji (fort, wioska, karczma), które pomagają jeszcze lepiej wczuć się w klimat gry.

Oprócz gier terenowych, standardowo odbędą się konkursy, warsztaty czy wieczorne ogniska. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem na stronie http://fornost.pl/fornost-2017/program/ oraz do zgłaszania swoich postaci do konkretnych larpów. Jeżeli ktoś nie ma pomysłu na własną postać, ale chciałby wziąć udział w wydarzeniu, organizatorzy chętnie służą radą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.