Świat duchów, niewyjaśnionych zagadek przeszłości, mitycznych stworzeń czy tajemnic związanych w podróżami w czasie to elementy każdej dobrej książki o tematyce fantastycznej. A co by było, gdyby zebrać je wszystkie razem w jednym miejscu? Macie szansę się o tym przekonać.

Pragniemy zapowiedzieć, że Wydawnictwo Abyssos jest na ostatniej prostej, by pokazać światu efekt pracy Przemysława Kubisiaka w wydawnictwie „Wybrana przez bogów”.

Zbiór opowiadań Przemka ma stanowić rodzaj pomostu pomiędzy przeszłością, teraźniejszością i przyszłością, w której nurtem przewodnim są elementy nadprzyrodzone, czy to w postaci istot nie z tego świata, zjawisk paranaukowych czy w reszcie legend, które stają się rzeczywistością. A wszystko to polane polewą typowo swojskich klimatów. Nie brakuje w nich nawiązań do historii, czy to ogólnoświatowej czy zwykłych, miejscowych przypowieści o danym miejscu.

Jeśli bliskie są wam takie klimaty, macie na co oczekiwać! Już niedługo preorder zbioru znajdziecie w sklepie na naszej stronie! Zachęcamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.