Przed nami numer 10.

Za oknem pogoda wypogadza się coraz śmielej, a my przygotowaliśmy dla Was kolejną serię opowiadań. W świetle ostatnich wydarzeń, mających swe miejsce i ciepło, w Gdańsku – śpieszymy z oświadczeniem! Twórczość naszych autorów wolna jest od bytów demonicznych, projekcji astralnych tudzież sił niematerialnych niewiadomego pochodzenia.

Gdyby jednak ktoś uznał je wartym stosu (lub chociażby paleniska), z zadowoleniem zawiadamiamy, że Abyssos ukazuje się w wersji .pdf i wobec tego, należy spalić komputer. Swój 😉

Żarty na bok.

Autorzy i opowiadania:

Anna Kubik – Ode złego
Bartłomiej Szumski – Alicja
Daiursz Bendarczyk – Święta last minute
Ilona Senger – Inicjacja
Kamila Ciołko-Borkowska – Piątek. Piorunujące (w)rażenie
Jakub Moroński – Zdolna do witraży
Łukasz Marek Fiema– Bajka o Księciu
Roland Hensoldt – Najprawdziwsza miłość

Do tego fragment książki Pawła R. Ofiarskiego, którego premierę przewidujemy jeszcze w tym roku 🙂

Nie zabraknie i wierszy. Jak zwykle, w roli reprezentanta natchnionych przez Kalliope, Patryk Szymczak.

Wasz oczarowany pogodą,

Pandread


Najnowszy numer można pobrać klikając w obrazek:


Był bym zapomniał!

Pablus Pablissimo Maximus Tarzanus podaje we wstępniaku numeru, że zostałem odpięty od kaloryfera. Jest to całkiem swobodna interpretacja rzeczywistości. Tak na prawdę zwiałem. Ciepło się robi za oknem i Pablo zapomniał o wystroju grzewczym. Przy okazji groził mi zmuszaniem do oglądania anime oraz mangi. Ocenę tego rodzaju zabiegów pozostawiam Czytelnikom.

Swoją drogą grzejnik mu się zapowietrzył, co uznałem za usterkę przykrą i dokonałem odpowiedniej reperacji. Widać od razu kto tu ma dobrą duszę.