Nikt nie spodziewa się Abyssosowej Inkwizycji! A tu proszę, przybywają nagle z numerem. I to nie byle jakim!

Jakiś czas temu, dzięki uprzejmości Patryka Szymczaka, nawiązaliśmy współpracę z Conworldawką. Co to za zwierz? A jest to ugrupowanie zbierające pod swoimi skrzydłami pisarzy, którzy za pomocą opowiadań przedstawiają swoje pomysły na świat. Prócz tego, nie boją się stawać prawdzie w oczy i krytykują bądź chwalą założenia fantastyki poprzez ich analizę w felietonach. Kilku z nich zgodziło się też z czytelnikami podzielić swoimi opisami światów. Nie ukrywamy, ciekawy to projekt.

Dlatego też, celem zaprezentowania ich umiejętności, jako Abyssos postanowiliśmy przeznaczyć specjalnie dla nich osobny numer. No i oto on! Macie przed sobą pierwszy numer specjalny Abyssos! Kilku z autorów pojawiało się na łamach wcześniejszych odsłon kwartalnika (m.in. Sylwester Gdela), a część to nowe twarze, które mamy nadzieję zagrzeją u nas miejsce na dłużej.

Dlatego, nie zwlekając już, zachęcamy do pobierania i czytania.

Aaaa! Bym zapomniał! Przed Wielkanocą Pandread przegrał ankietę na łamach fanpejdża w sprawie czy ma oglądać anime czy nie. Nawet nie wiecie, jak mi się teraz rączki zacierają jak mu zniszczyć bardziej psychikę. Czy dać mu jakiegoś hentajca, może ecchi? A może być dobrym wujkiem i dać mu takiego Cowboya Bebopa. Decyzje, decyzje…

Link do pobrania najnowszego numeru

Pablus Pablissimo Maximus Tarzanus