Zbyt wiele dobrych tekstów ginie w odmętach internetu, na wszelkich blogach, stronach, fanpejdżach. Mając świadomość tego procesu, a także sami pozostając autorami, postanowiliśmy do każdego zgłoszenia podchodzić z szacunkiem. Zarówno do Autora, jak i jego pracy.

Autorów – debiutantów, jak i tych publikujących już wcześniej – zapraszamy do wysyłania nam gotowych dzieł (zbiorów opowiadań, powieści, nowel itd.). Prosimy, by tekst był przygotowany zgodnie z wytycznymi:

1. Gotowy tekst (interesuje nas jedynie ukończony materiał) przygotuj zgodnie z wytycznymi:

Czcionka: Times New Roman; rozmiar czcionki: 12;

2. Edytowany tekst w formacie .doc, .rtf albo .xdoc wyślij na adres mailowy redakcja@abyssos.com.pl

3. We wiadomości mailowej prosimy o informacje dotyczące Autora (imię i nazwisko, strona internetowa, wcześniejsze publikacje, kontakt telefoniczny). W temacie wiadomości napisz Zgłoszenie [imię, nazwisko, tytuł]

4. Kolegium redaktorskie przeanalizuje tekst i w przeciągu dwóch miesięcy poinformuje Autora o tym czy Wydawnictwo podejmuje się wydania tekstu.

Jeżeli wysłany test ukazał się wcześniej, poinformuj nas poprzez wskazanie gdzie (link, czasopismo itd.) Abyssos w pierwszej kolejności rozpatruje teksty świeże, debiutujące. Nikt nie lubi odgrzewać kotletów (nawet te po obiedzie gorzej 😉 )