Katarzyna Staniszewska – Półmrok | przedsprzedaż

Witaj w fascynującym świecie pełnym magii, niebezpieczeństw i miłości. „Półmrok”, najnowsza powieść Katarzyny Staniszewskiej, to opowieść o Erienie, dziewczynie obdarzonej niezwykłą mocą, której los zaprowadzi ją na niezwykłą wyprawę pomiędzy światłem a ciemnością.

Eriena, dziecko, które zdawałoby się, że nie powinno ujrzeć światła dziennego, cudem unika śmierci w wyniku zamachu. To wtedy odkrywa swoje nadprzyrodzone zdolności, które nawet w magicznym świecie stanowią coś wyjątkowego. Dorasta w surowym zamku, ukrytym w górach, pod opieką ojca, członka tajemniczego Zakonu Czuwania, stworzonego wieki temu, aby powstrzymać nadchodzące niebezpieczeństwo.

Jednak ciemność nie śpi i budzi się ponownie, gotowa zalać świat mrokiem. Przed nią stoi zadanie – powstrzymać zagładę, która może dotknąć każdego. Choć los nie oszczędza jej tragedii, Eriena nie poddaje się. Wraz z mężnymi towarzyszami wyrusza na niebezpieczną wyprawę, by odwrócić bieg wydarzeń i powstrzymać ciemność przed rozprzestrzenieniem się.

„Półmrok” to wciągający epicki fantasy, który wciągnie Cię w świat, gdzie granice między dobrem a złem zacierają się, a magia miesza się z niebezpieczeństwem. Razem z Erieną wyruszysz na emocjonującą wyprawę, która przemieni Twoje postrzeganie rzeczywistości i skłoni do refleksji nad naturą ludzkiej siły i miłości. Czy dziewczyna z ponurego zamku okaże się kluczem do ocalenia świata od mrocznej przyszłości? Odpowiedź ukryta jest w „Półmroku”.

Kup książkę „Półmrok” w przedsprzedaży:
https://www.abyssos.com.pl/produkt/katarzyna-staniszewska-polmrok/