Droga przez Otchłań | nabór do antologii

Otchłań została otwarta… Tym razem Pustka wyleje się dla wszystkich tych, którzy szukają ujścia swojej weny. 

Serdecznie zapraszamy do wzięciu udziału w naborze do drugiej już antologii tworzonej przez Wydawnictwo Abyssos. Pierwsza, Krawędzie Otchłani, została wydana w roku 2021, a jej tematyką była otchłań per se. Tegoroczna edycja nosi nazwę „Droga przez Otchłań”, a jej problematyką jest droga przez mękę. Cóż to oznacza? Mamy nadzieję, że przedstawicie nam swoją interpretację tegoż porzekadła. Należy nadmienić, iż teksty muszą być tworzone w podgatunku fantasy, czyli opowieści w klimacie magii i miecz, low, high czy nawet opowieści drogi. 

Zachęcamy do pisania wszystkich tych, dla których fantasy jest niczym bratnia dusza. Nieważne, czy masz za sobą liczne teksty w periodykach lub antologiach czy jesteś zupełnym nowicjuszem. 

Prace należy nadsyłać do dnia 31 października 2023 roku na adres: antologia@abyssos.com.pl, wpisując w temacie „Droga przez otchłań, imię, nazwisko, tytuł opowiadania”. Jeden autor może wysłać tylko jeden tekst, a maksymalna ilość znaków to 40 tysięcy i musi być w formacie tekstowym (np. odt., doc., docx). Prócz samego tekstu należy wysłać notkę biograficzną oraz oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do tekstu. W przypadku osób niepełnoletnich należy również złożyć zgodę rodziców o wzięciu udziału w konkursie. O zwycięstwie w konkursie zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą elektroniczną. 

Życzymy powodzenia i liczymy na was! 

Pliki:

RODO

ZGODA RODZICÓW

REGULAMIN