Wiek Kolosów. Cykl Lisa | przedsprzedaż

Przygotujcie się na fascynującą podróż przez krainę pełną tajemnic, starożytnych legend i niebezpiecznych intryg. Zofia Gobis zaprasza do świata „Cyklu Lisa, pierwszej odsłony bogatego uniwersum „Wieku Kolosów”.

„Ya vazna shu go’llaga”

To zdanie co noc śni się earlowi Hastiosowi Perleth – tajemnicze słowa w zapomnianym języku wypowiedziane przez postać z najstarszych legend. Poszukując wyjaśnienia swojej przypadłości, arystokrata poznaje Caeridwen, weterankę Pierwszej Wojny. Jednakże oprócz wspaniałych opowieści o bitwach i Zikkarze, kobieta sprowadza ze sobą ciąg dziwnych zdarzeń: w ogrodzie pojawia się rozszarpany pies, ktoś zdaje się śledzić Hastiosa, a na przyjęciu u Victora ilya del Monde pewien inwestor zostaje zamordowany. Czy to zwykły zbieg okoliczności, czy może earl Perleth stał się częścią jakiejś konspiracji?

Żeby zrozumieć dziedzictwo swojego rodu oraz męczących go koszmarów, earl Hastios Perleth będzie musiał udać się w podróż, która jeszcze nikomu się nie udała. Odpowiedź na wszystkie pytania tkwi w ruinach świątyni, pośród wyszeptanych sekretów i zapomnianych mitów.

„Cykl Lisa” to opowieść o przeznaczeniu, złudności wolnej woli i odkrywaniu prawdy, która rzadko jest tym, czego pragniemy. Strzeżcie się, jeśli wszystko idzie po Waszej myśli – komuś jeszcze zależy na Waszym sukcesie.

Dołączcie do Hastiosa Perletha i Caeridwen w ich poszukiwaniach, które odsłonią przed Wami nieznane oblicza świata i zaskoczą nieoczekiwanymi zwrotami akcji. „Wiek Kolosów” to nie tylko książka – to doświadczenie, które pochłonie Was bez reszty.

Premiera w sierpniu! Nie przegapcie tej niezwykłej literackiej przygody.

Zarezerwujcie swój egzemplarz już dziś i zanurzcie się w intrygujący świat!

Zofia Gobis – Wiek Kolosów. Cykl Lisa