„Srebrny Kruk” | Dodruk książki [zakończony]

Z przyjemnością donosimy, że planujemy dodruk książki „Srebrny Kruk”. 🙂 Zatem informujemy, że zbiór opowiadań Michała Jana Sobocińskiego można nabyć wcześniej w niższej cenie. Jednocześnie informujemy, że przedsprzedaż oznacza, że książki wysyłamy w dniu 22 maja 2020 roku 🙂

Opis książki:

Niegdyś pewien człowiek, pracujący dla Czarnych Kapturów, tajnych służb Najjaśniejszej Republiki Modris, pouczył Vendoma Tasartira tymi słowami: „Pracujemy niestrudzenie we wszystkich zakątkach cesarstwa, aby przynosić jak najwięcej naszej republice. Mając w swej pamięci, jak wiele różnych narodów, kolejne pokolenia cesarzy, zdołały zgromadzić pod swym panowaniem, nauczyliśmy się, że szafowanie wiedzą nie jest kluczem do sukcesu. Fałszywa ignorancja, rzekoma niekompetencja okraszona powściągliwością języka, przebiegłość oraz spryt wiodą ku lukratywności. Modris osiągnęło dobrobyt poprzez działania, które wielu z honorowych mężów uznałoby za urągające ich godności lub nielogiczne. My, lud miasta, oficjalnie zgadzamy się z tymi przesłankami. Jednakże historia i religia uczy, że wszystko posiada dwie bądź więcej twarzy.”

Srebrny Kruk to opowieść osadzona w autorskim świecie Oculum Mundi. Historia o zakulisowych rozgrywkach największych stronnictw Cesarstwa Ingradyjskiego. To pięć pozornie niepołączonych ze sobą historii, prowadzących do ukrytego celu. Zanurz się w splot kłamstw, niepewnych aliansów i krzywoprzysięzców, gdzie wszystko, co spontaniczne – zostało dokładnie zaplanowane.


Przedsprzedaż zakończona!

Aby dokonać zamówienia należy wpłacić 37,99 zł za książkę + wybrany koszt wysyłki na numer konta:

Stowarzyszenie Abyssos
Ul. Marii Konopnickiej 16
67-106 Modrzyca
Numer konta bankowego: 41 1950 0001 2006 0047 2637 0003 (Idea Bank)
W tytule prosimy wpisać Imię, nazwisko, Srebrny Kruk