Krawędzie otchłani – przedsprzedaż [zakończona]

Z niemałą przyjemnością donosimy, że uruchomiliśmy przedsprzedaż naszej pierwszej antologii „Krawędzie otchłani”.

Opis z tyłu książki:

“Na początku był Chaos. Któż zdoła powiedzieć dokładnie, co to był Chaos? Niejedni widzieli w nim jakąś istotę boską, ale bez określonego kształtu. Inni – a takich było więcej – mówili, że to wielka otchłań, pełna siły twórczej i boskich nasieni, jakby jedna masa uporządkowana, ciężka i ciemna, mieszanina ziem, wody, ognia i powietrza.”

Jan Parandowski, Mitologia

17 autorów, 17 opowiadań, 17 wizji tego, co czyha tam, gdzie światy stają na krawędzi. Antologia “Krawędzie światów” jest owocem naboru opowiadań, które naszym zdaniem odzwierciedlały ducha hasła przewodniego zbioru. Wśród wyróżnionych prac znajdują się debiutanci, ale i doświadczeni pisarze.

Zapraszamy w podróż, w której odwiedzimy światy fantasy, rubieże galaktyki, jak i bliższą, acz równie niepojętą rzeczywistość. Zapoznacie się zarówno z bohaterami, ludźmi okrutnymi, jak i ofiarami przypadków. Przez horror, groteskę, heroizm, aż po dramaty codzienności zostanie odsłonięte prawdziwe oblicze ludzkiej, jak i nieludzkiej natury.

Informacje podstawowe:

  • Premiera: 2021
  • Autorzy: Drecka-Szymańska, Sokolak, Raj, Sobociński, Dąbrowski, Wałkówski, Mohylowska, Borys, Walasek, Ofiarski, Kanik, Kubisiak, Wandzel, Bednarczyk, Ejzak, Kapczyński, Hensoldt,
  • ISBN: 978-83-960455-0-8
  • Oprawa: miękka
  • Liczba stron: 459
  • Format: S6

Przedsprzedaż trwa do 28 lutego 2021 roku.

Kup w przedsprzedaży:

https://www.abyssos.eu/produkt/krawedzie-otchlani-przedsprzedaz/