Paweł R. Ofiarski – Książęcy gambit [przedsprzedaż]

Miło nam poinformować, że ruszamy z kolejną przedsprzedażą książki Pawła R. Ofiarskiego pt. „Książęcy gambit”. Autor zabiera nas w świat dworskich intryg, romansów i niejasnych motywacji, gdzie oczami protagonisty, będziemy mogli na własnej skórze doświadczyć zawiłości pałacu w Tellamel.

Opis książki:

Kawaler Castor von Wulfhof, bohater i weteran buntu przeciw Cesarstwu Ingradyjskiemu, otrzymuje okazję objęcia stanowiska doradcy wojskowego w Księstwie Flavoux, kraju będącego na uboczu wielkich intryg. Gdy wraz ze swoim wiernym sługą przybywa na dwór książęcy, zasłona ułudy pada, obrazując świat pełen zawistnej szlachty, sztyletów w plecy i pięknych, acz niebezpiecznych kobiet. Gdy szlachcic próbuje lawirować pomiędzy koteriami, na stolicę państwa pada cień, mogący zmienić układ sił w domenie. Zaczyna się gra, gdzie nie ma osób postronnych i każdy musi się opowiedzieć po jednej ze stron. Bowiem na wielkiej szachownicy intryg nie ma zbędnych pionków. Są jedynie takie, których krew można poświęcić dla lepszego otwarcia i obnażenia prawdy o przeciwniku. Kto będzie ofiarą? Kto zdobędzie przewagę?

Nastał czas książęcego gambitu.


Zamów na naszej stronie:

Paweł R. Ofiarski – Książęcy gambit

Przedsprzedaż oznacza, że zakupione książki będą wysyłane dopiero po 24 września 2022 roku. Premiera książki Książęcy gambit będzie miała miejsce 24 września 2022 roku na Bachanaliach Fantastycznych w Zielonej Górze.