„Klątwa Pierwszych” | przedsprzedaż

Zapraszamy do mrocznego świata “Klątwy Pierwszych”, gdzie zostaniecie wciągnięci w wir magii, tajemniczych obrzędów i potężnych zaklęć!

W historii spotkacie dwie główne postacie: Nyselle, od najmłodszych lat obdarzoną zdolnością uzdrawiania, oraz Nate’a – chłopaka nieradzącego sobie z własnymi problemami i uciekającymi przed nimi w krainę narkotycznego zapomnienia. Nyselle w dniu osiemnastych urodzin ląduje w Lecznicy, gdzie przypadkowe spotkanie odsłania prawdę o jej rodzinie, tym samym prowadząc ją w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu brata. 

To opowieść skierowana do dojrzałego, a zarazem wrażliwego czytelnika. Książka otwiera drzwi do niezbadanych krain voodoo, w których rzeczywistość splata się z nadnaturalnymi siłami.

Czym jest tytułowa “Klątwa Pierwszych” i jaki ma związek z losami głównych bohaterów? Kim jest tajemniczy Blake Maddox, który związany przeznaczeniem od wieków poszukuje dziewczyny o szarych oczach?

Odpowiedzi na te pytania czekają w gąszczu stron “Klątwy Pierwszych”! Czy jesteście gotowi na podróż w głąb tych nieznanych, niebezpiecznych krain? 

🔥Pamiętajcie, że tylko zamawiając „Klątwę Pierwszych” w przedsprzedaży, możecie zgarnąć ją taniej! 

🔥Istnieje też opcja zakupienia książki z autografem!

E. Nowak – Klątwa Pierwszych