Kamil Hajduk – Ziemia Kryształów t. 1 | przedsprzedaż

Zanurz się w świat pełen magii, przygód i niebezpieczeństwa! „Ziemia Kryształów” to niezwykła powieść fantasy, która przeniesie Cię w miejsce pełne tajemnic i niesamowitych ras.

Po tysiącleciach względnego spokoju, esencja Bezimiennego wyczerpuje się powoli, wspaniałe kryształy gasną, a magia przestaje być dostępna. Varrikowie proponują kolejne wynalazki mające uchronić świat przed ostatecznym upadkiem, ale nowe krwawe konflikty już wiszą w powietrzu i budzą się demony wojny.

W świecie pełnym ras i nacji, obie siły militarne – Rohardii i Przeklętych – zagrażają bezpieczeństwu wyjątkowych kryształów, a tym samym spokojowi wszelkich krain. Losy całego kontynentu spoczywają w rękach młodego Drake’a i jego towarzyszki Sylii – strażniczki magicznych kryształów.

To epicka historia o walce dobra ze złem, o młodzieńczej odwadze i sile przyjaźni. Od pierwszych stron pochłonie Cię w wir przygody i nie pozwoli oderwać się od lektury.

„Ziemia Kryształów” to książka dla miłośników fantasy, którzy pragną się zagłębić w bogaty, magiczny świat stworzony przez Kamila Hajduka. Czekają na Ciebie niezwykłe przygody, tajemnicze stworzenia i emocje, które zapadną Ci w pamięć na długo. Odkryj Vywerndall i zostań częścią tej wyjątkowej podróży!


Link do przedsprzedaży:

Kamil Hajduk – Ziemia Kryształów t. 1